Panagroteh Grup

Mereu de partea ta!


Adresa:

Punct de lucru: 417050 Biharia, str. Trandafirilor, nr. 1C, jud. Bihor, Romania
Sediu Social: 417332 Ianosda, nr. 32,. com. Madaras jud. Bihor, Romania


Financiar & Contabilitate

Telefon: +40-758-087-466
Email: contabilitate@panagroteh.ro

Tehnic & Service

Telefon: +40-749-220-870
Email: service@panagroteh.ro


Piese de schimb

Telefon: +40-745-086-927
Email: piese@panagroteh.ro




Reprezentante zonale

Botosani

Tel.: 0751-840-866
Email: botosani@panagroteh.ro

Sibiu

Tel.: 0740-177-358
Email: sibiu@panagroteh.ro

Cluj

Tel.: 0742-067-693
Email: cluj@panagroteh.ro