UNIA Teris L/ LH Tavalug compactor

Descriere
Date tehnice
Imagini
Video
PDF
Intreaba

Echipament standard TERIS L ( 2.5-4.0 m)

  • Ax suspensie ø 60-825/ ø 28mm ( 2.5-3.0)
  • Ax suspensie ø 60-825/ ø 36mm ( 3.5-4.0)
  • Tavalug cu inele Cambridge ø 530mm
  • Prindere in 3 puncte

Echipament standard TERIS LH ( 4.3-6.3 m)

  • Ax suspensie ø 60-825/ ø 36mm (4.3-6.3)
  • Tavalug cu inele Cambridge ø 530mm
  • Pliere verticala pentru transport si blocare hidraulica
  • Sistem copiere sol

Echipament optional

  • Bara nivelatoare lamelara cu ajustare pe surub
  • Bara nivelatoare lamelara cu ajustare hidraulica

Date tehnice

TERIS L2.53.03.54.0
Latime de lucru ( m)2.42.83.438
Necesar putere ( Cp)40506080
Greutate cu inele Cambridge ( Kg)990107011501290
Greutate cu inele Cambridge F ( Kg)1090119013001430
Greutate cu inele Crosskill ( Kg)1010114012301310
TERIS LH4.35.36.3
Latime de lucru ( m)4.35.36.3
Necesar putere ( Cp)80-130100-150110-160
Greutate cu inele Cambridge ( Kg)290030503200
Greutate cu inele Cambridge F ( Kg)307032803470
Greutate cu inele Crosskill ( Kg)296031503290